5
  • Type
  • Apartment
  • 2
  • Soba
  • 2
  • Kupatilo
  • 87 m²
  • Area
Dvosoban stan,87m2,Centar,Bar,Prodaja
  • 217,500€
  • 2,500€/1M2

Description

PRODAJA / SALE

Prodaje se moderan dvosoban stan od 87m2 u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u Baru, preko puta novog tržnog centra.
Stan je odlično pozicioniran, obiluje prirodnim svjetlom.
Udaljen svega 700 metara od mora.
Funkcionalan raspored obuhvata komforan dnevni boravak, dvije spavaće sobe i prostranu terasu koja pruža prijatan ambijent za svakodnevni odmor
Pametno iskorišćen prostor.
Savršen izbor za porodični život, ali i kao sigurna investicija sa velikim potencijalom izdavanja.
Orijentacija stana-jugoistok.
Nalazi se na 7. spratu, nije poslednji.
Rok završetka radova februar 2027.
Centar, grad Bar
Cijena: 217.500 eura
Kontaktirajte nas za više informacija:
+382 69 312 624
+382 68 451 360
azzurmonte@gmail.com

Details

  • Cijena 217,500€
  • Površina 87 m²
  • Soba 2
  • Kupatilo 2
  • Type Apartment
  • Status For Sale

Characteristics